Facultatea de
Automatică, Calculatoare,
Inginerie Electrică și Electronică

Limba engleză

CHORUS, companie de soluții electrice complete pentru tehnologii energetice și de automatizări, cu o vastă experiență în domeniu și intenții generoase de viitor, angajează inginer aprovizionare.

Dacă vrei sa faci parte dintr-o echipă dinamică, în care să te dezvolți atât profesional cât și personal, aplică pentru acest job și poți fi alături de noi!

Cerințe:

  • Absolvent studii superioare
  • Profil Electric
  • Specializări: Electrotehnică, Inginerie Electrică, Energetică, Electromecanică, Acționări Electrice, Automatică, Electronică
  • Persoană sociabilă, comunicativă, cu spirit de echipă
  • Abilități de comunicare, negociere
  • Bun organizator, orientat spre rezultate
  • Dorință de a-și construi o carieră pe termen lung în cadrul companiei
  • Constituie un avantaj experiența în domeniu.

Responsabilități:

  • Preia comenzile de la inginerii tehnic comerciali.
  • Lansează comenzile către furnizori și urmăreste derularea acestora.
  • Stabilește împreună cu furnizorii termene și condiții de livrare.
  • Alte atribuții conform fișei postului.

Beneficii:

  • Pachet salarial foarte atractiv.
  • Telefon mobil de serviciu
  • Oportunitatea dezvoltării carierei într-un mediu performant.