Facultatea de
Automatică, Calculatoare,
Inginerie Electrică și Electronică

Compania de solutii electrice complete pentru tehnologii energetice si de automatizari, CHORUS, cu o vasta experienta in domeniu si intentii generoase de viitor, angajeaza Ingineri tehnico-comerciali

Descriere:
Asigura suportul tehnic si ofera solutii.
Negociaza contractele cu clientii.
Mentine si dezvolta relatiile cu clientii din portofoliu.
Efectueaza studii de piata privind potentialii clienti si concurenta.
Activeaza noi clienti pe ruta alocata.
Realizeaza targetul din vanzari.
Alte responsabilitati conform fisei post.

Cerinte:
Studii de specialitate Profil Electric.
Specializari: Inginerie Electrica, Electromecanica, Actionari Electrice, Electrotehnica, Energetica
Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in cadrul companiei.
Persoana dinamica, sociabila, comunicativa, cu spirit de echipa.
Abilitati de negociere, tehnice, bun organizator, orientat spre rezultate proiecte.
Permis auto de minim 2 ani.

Oferta:
Pachet salarial foarte atractiv
Masina si telefon mobil de serviciu
Mediu profesional competitiv

Anunt Angajare CHORUS